Isparta Sohbet Sitesi
Isparta Sohbet Sitesi Isparta Sohbet Sitesi 'ne Hoş Geldiniz Sohbet sitemizin sizlere...
Sohbet | 2 Şubat 2021, Salı

Isparta Sohbet Sitesi

Isparta Sohbet Sitesi

Isparta Sohbet Sitesi ‘ne Hoş Geldiniz. Sohbet sitemizin sizlere sağlamış olduğu en iyi özellikler arasında yer alan Mobil Sohbet uygulaması, mobil cihazlar ile sohbet etmek isteyen siz değerli kullanıcılarımıza kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sayede hangi ortamda olursanız olun mobil cihazlarınız ile istediğiniz yerden sohbet odalarımıza giriş yaparak; keyifli sohbetler edebilir, yeni bay ve bayan arkadaşlar ile tanışarak günün stres ve yorgunluğunu atabilirsiniz.

 

Isparta

Isparta

 

Isparta, Akdeniz Bölgesi’ nde yer alan ilimizdir. İlimiz, Akdeniz Bölgesi’nin batı bölümünde ve iç kesiminde yer alır. Göller Bölgesi’nin merkezi konumundadır. Gül yetiştiriciliği, halı ve kilim dokumacılığı ile meşhur bir ildir.

Isparta ilimiz Konya, Afyon, Denizli, Burdur, Antalya illeri ile komşudur.

İlimizin İlçeleri; Atabey, Gelendost, Keçiborlu, Sütçüler, Uluborlu, Yenişarbademli, Aksu, Eğirdir, Gönen, Senirkent, Sarkikarağaç ve Yalvaç’tır.

İlimizin nüfusu 441.412’dir.

Şehrimizin ekonomisi, sanayi ve gül yetiştiriciliği ile sürmektedir. Dünyanın en kaliteli gülleri Isparta’ da yetişmektedir. Gül yetiştiriciliğinin yanı sıra gül yağı üretimi yapılmaktadır. Sektörde gül yağı üretimin önemi büyüktür. Türkiye’ nin en büyük çimento fabrikalarından biri Isparta’ da yer almaktadır. İlimizin el sanatları Orta Asya’ ya kadar dayanmaktadır. Isparta’ da halı ve kilim dokumacılığı ileri seviyededir. Türkiye ve dünya çapında Isparta halı ve kilimleri meşhurdur.

 

Isparta Sohbet

 

Isparta’da son on yılda ekonomide tarım ağırlık kazanmaya başlamıştır fakat sanayi de önceki yerini korumaya devam etmiştir. Elma, kiraz ve gül gibi geleneksel tarım üretiminin yerel istihdamda önemli bir paya sahip olması ilin istihdam yapısında söz konusu sektörün ağırlığını arttırmakta, bu çerçevede tarım sektörü ekonomik belirleyiciliğini sürdürmektedir.

 

Isparta

Isparta

 

Yörenin zengin tarihi geçmişi nedeniyle, turizme yönelik son derece zengin ve görülmeye değer kültürel eserler ve yerler bulunmaktadır.

Isparta’nın En Meşhur Yemekleri ve Tatlıları; Gül Reçeli, Fırın Kebabı, Tandır Kebabı, Sazan Dolması, Yalvaç Güllacı, Şalgam, Aşı Kuyruğu, Sulu Yatırtma Isparta’mızın yöresel yemekleridir.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Seviyeli Isparta Sohbet Sitesi

 

Oyun odalarımız da kendinizi geliştirebilir, diğer aktif bay ve bayan  kullanıcılarımız ile yarışlar yaparak oldukça keyifler zamanlar geçirebilir ve Seviyeli Sohbet Ortamı sayesinde keyif veren sohbetler ederek   ruhsal açıdan rahatlamış hissedeceksiniz. Radyo odalarımız da kaliteli Dj ekibimizin sizlere sunduğu müzikler ile birlikte siz nezih sohbet ortamında sohbet ederken eşsiz şarkılara eşlik edebilme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Isparta Sohbet OdaLarı Hoş SohbetLer DiLer

Isparta Sohbet Sitesi

Isparta Sohbet Sitesi

Yorumlar

error: Content is protected !!