Kastamonu Sohbet Sitesi
Kastamonu Sohbet Sitesi   Kastamonu Sohbet Sitesi 'ne Hoş Geldiniz Siz sohbet...
Sohbet | 10 Şubat 2021, Çarşamba

Kastamonu Sohbet Sitesi

Kastamonu Sohbet Sitesi

 

Kastamonu Sohbet Sitesi ‘ne Hoş Geldiniz. Siz sohbet severleri düşünerek hazırlanıp açılmış olan Sohbet odalarımız da, sizlere Ücretsiz Mobil Sohbet etme imkanı sunuyoruz. Hiç bilmediğiniz hiç tanımadığınız ancak aynı şehir de veya yakının da yaşayan bay ve bayan kullanıcılarımız ile tanışabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kaliteli Sohbet odalarımız tamamen Seviyeli Sohbet Ortamı üzerine kurulmuş olup en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

 

Kastamonu

Kastamonu

 

Kastamonu, Türkiye’nin kuzey kesiminde, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ildir. İlin komşularını Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın illeri oluşturmakta olup, ilin ayrıca kuzeyde Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır.

Kastamonu ilinin ilçeleri; Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya’dır.Kastamonu ili nüfusu 379.405’tir.

Kastamonu ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Sanayi son yıllarda gelişmeye başlamıştır. Türkiye’nin orman bakımından zengin bölgelerinden biridir. Kastamonu hayvancılığa çok müsaittir. Sığır, manda, koyun, tiftik keçisi, kıl keçisi beslenir. Arıcılık gelişmiştir. Tiftik keçisinde Ankara ve Konya’dan sonra gelir.  Kastamonu orman bakımından zengindir. Ayrıca burada geyik, karaca, ayı, kurt, tilki ve çakal gibi yabani hayvanlar da çoktur.

 

Kastamonu

Kastamonu

 

Sanayi tarıma dayanır. Orman ürünlerine dayalı sanayi gelişmiştir. Parke, kağıt ve kontrplak fabrikaları, Taşköprü Kendir Fabrikası, Şeker Fabrikası, Cide Kereste Fabrikası, üç adet Yem Fabrikası, Et Kombinası, Elektrik Motoru Fabrikası, çelik atölyeleri, süt ve tereyağı fabrikaları; bakırcılık, metal eşya, dokuma, çuval, halat, tahta kaşık atölyeleri bulunur.

Kastamonu; dağları, ovaları ve sahilleri ile doğanın en güzel yönlerini yansıtıyor ve kültürel zenginliğiyle de ziyaretçilerini şaşırtmayı başarıyor. Büyük şehirlerin karmaşasından uzak huzurlu bir atmosfer sunan Kastamonu, Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olarak görülüyor.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Kaliteli Kastamonu Sohbet Sitesi

 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın her şehrinden giriş yapan kullanıcılarımız ile birlikte Arkadaş Sohbet odalarımız da sizleri bekliyoruz. Sizlere kalıcı arkadaşlıklar ve gerçek dostluklar edinebileceğiniz Kaliteli Sohbet Ortamı sunmaktayız. Günün her saati sohbet odalarımız da bir çok kullanıcı aktif olarak sohbet etmektedir. Sohbet sitemizin gerek yöneticileri olsun gerekse adminleri olsun sizin rahatınız ve güvenliniz konusunda çok hassas bir tutum sergilemektedirler. Seviyeli Sohbet etmek istiyorsanız sizleri Ücretsiz Sohbet odalarımız da bekliyor olacağız.

 

Kastamonu Sohbet OdaLarı Hoş SohbetLer DiLer

Kastamonu Sohbet Sitesi

Kastamonu Sohbet Sitesi

Yorumlar

error: Content is protected !!