Ordu Sohbet Sitesi
Ordu Sohbet Sitesi Ordu Sohbet Sitesi 'ne Hoş Geldiniz Siz değerli kullanıcılarımız,...
Sohbet | 21 Ocak 2021, Perşembe

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi ‘ne Hoş Geldiniz. Siz değerli kullanıcılarımız, eğlenceli vakitler geçirmeye hazır olun… Sohbet etmek hiç bu kadar keyif verici bir hal almamıştı. Kaliteli Sohbet Sitesi sayesinde tanışacağınız yeni arkadaşlarınız ile sohbet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Gündelik hayatınız da ki ilişkilerinizden ve insanlardan sıkıldıysanız tam olarak adresindesiniz…

Ordu, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık otuzuncu şehridir. İlimizin nüfusu 771.932’dir. Karadeniz Bölgesi’n de, Orta ve Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. İlin kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun ili vardır.

İlimizin İlçeleri; Akkuş Altınordu Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru, Ordu Mesudiye Perşembe, Ordu Ulubey Ünye’dir.

 

Yaylalar

Yaylalar

 

Ordu Sohbet

Ordu ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. İl Türkiye fındık üretiminin %51’ini sağlamaktadır. Nüfusun %70’inin geliri ise fındıktan karşılanır. Alternatif olarak kivi, soya gibi ekonomik değeri yüksek tarım ürünlerine yönelim başlamıştır.

Ordu halk müziği ve geleneksel halk oyunları çevre illerle benzerlikler göstermektedir. Bağlama, kemençe, davul zurna, davul klarnet (yöresel tabirle gırnata) gibi çalgıların bir arada kullanıldığı yörede oyunlar ilçeden ilçeye değişmekle birlikte karşılama ve horon ağırlıklıdır. Zengin turizm potansiyeline sahip ilde, kıyı, yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi etkinliklere imkân sağlayacak unsurlar mevcuttur. Yason Burnu’nun yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

 

-İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Kadıncık Şelalesi

Kadıncık Şelalesi

Mobil Ordu Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet sitemizde uyulması gereken bazı sohbet kurallarına da  sizlerin de uyması gerekiyor.  Sohbet odaların da sohbet esnasında kötü söz, argo ve hakaret içeren sözler kullanmak kesinlikle yasaktır. Sohbet odalarımıza cinsel içerikli rumuz alarak giriş yapmak yasaktır ve sohbet sistemi tarafından tespiti halinde otomatik olarak uzaklaştırılacaktır. Siyasi paylaşımlarda bulunmak yasaktır. Sohbet odaları genelinde cinsel sohbet kesinlikle yasaktır. Sohbet esnasında adres, telefon numarası ve davet kesinlikle yasaktır. Sunucu yönetim ekibi olarak siz değerli kullanıcılarımızın daha güvenli ve rahat bir Sohbet ortamında keyifli bir şekilde sohbet etmeniz için, sohbetlerinizi takip etmek ve gerektiği yerde işlem yapmak ile yükümlüyüz.

 

Ordu Sohbet OdaLarı KeyifLi SohbetLer DiLer

 

Ordu Sohbet Sitesi

Ordu Sohbet Sitesi

Yorumlar

error: Content is protected !!