Rize Sohbet Sitesi
Rize Sohbet Sitesi   Rize Sohbet Sitesi' ne Hoş Geldiniz Sohbet Odalarımız,...
Sohbet | 11 Mart 2021, Perşembe

Rize Sohbet Sitesi

Rize Sohbet Sitesi

 

Rize Sohbet Sitesi’ ne Hoş Geldiniz. Sohbet Odalarımız, mavinin ve yeşilin renklerini en güzel şekilde taşıyan Rize ilimizin kendisi gibi insana huzur veren Kaliteli Sohbet Sitesi siz değerli kullanıcılarımızın yeni arkadaşlıklar edinmesine imkan sağlamaktadır. Arkadaşlık Sohbet Ortamı sayesinde bay ve bayan kullanıcılarımız ile tanışıp keyifli sohbetler edebilir, kendi şehrinizden kullanıcılar ile tanışıp samimi sohbetler edebilirsiniz. Karadeniz Bölgesi’nden katılım sağlayan tüm kullanıcılarımız ile kalıcı arkadaşlıklar ve gerçek dostluklar edinebilir ve ayrıca günün vermiş olduğu stresten uzaklaşarak nezih bir Sohbet ortamında rahat bir nefes alabilirsiniz.

Rize, Türkiye’nin kuzeydoğusunda yer alan ve Karadeniz’e sahili olan bir ildir. Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Rize’nin, batısında Trabzon, doğusunda Artvin, güneybatısında Bayburt, güneyinde Erzurum illeri bulunur. İl, Laz, Hemşin, Türk, Müslüman Rum ve Gürcü topluluklarına ev sahipliği yapar. Şehrin 348 bin 776 kişilik nüfusu bulunmaktadır.

 

Rize Sohbet Sitesi

Rize Sohbet Sitesi

 

İlimizin İlçeleri; Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere ve Pazar’dır.

Karadeniz’in karakteristik özelliklerini taşıyor olup dik yamaçlı vadileri, dağları, gölleri, yaylaları, köprüleri, kaleleri ve dereleri oldukça önemli bir turizm beldesidir. Yaz ve ilkbahar zamanlarında oldukça yüksek sayıda turist ağırlayan şehir, potansiyelini her geçen gün artırmaktadır. Rize ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Şehirde gezilmesi görülmesi gereken pek çok doğal yer bulunmaktadır. Ayrıca ülkemizin ünlü yaylaları da Rize şehrinde yer almaktadır.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda ve deniz kıyısında yer alan ilimizin en temel özelliği, yaş çay üretiminin merkezi olmasıdır. İlimizin ekonomisine ve ticaretine, makinesiz yapılan çay tarımı damgasını vurmuştur. Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşu olan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü de Rize ilimizdedir. Ülkemizin yaş çay üretiminin üçte ikisine yakını Rize’de yapılır.

Mobil Sohbet uygulamamız sayesinde sohbet odalarımıza kolay bir şekilde giriş yapmanız için tek yapmanız gereken; akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz aracılığı ile mobil ara yüzünü kullanarak rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik hiç bir ücret ödemeden ve üyeliksiz olarak anında mobil olarak sohbet odalarımız içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz haricinde bilgisayarlarınızdan da Sohbet Odaları ortamına giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

error: Content is protected !!