Zonguldak Sohbet Sitesi
Zonguldak Sohbet Sitesi Zonguldak Sohbet Sitesi 'ne hoş geldiniz Günümüzde neredeyse bütün...
Sohbet | 6 Ocak 2021, Çarşamba

Zonguldak Sohbet Sitesi

Zonguldak Sohbet Sitesi

Zonguldak Sohbet Sitesi ‘ne hoş geldiniz. Günümüzde neredeyse bütün kullanıcıların uğrak yeri haline gelen Kaliteli Sohbet Siteleri sayesinde; aradığınız seviyeli arkadaşlıkları rahat ve Güvenilir Sohbet Odaları aracılığı ile kurabilme imkanına sahipsiniz. Bu sohbet platformunda bir çok aktivitenin içinde bulunabilirsiniz; Sohbet, Oyun ve Eğlence gibi bir çok etkinlik ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Eğlence odalarında kendinizi geliştirebilir, diğer aktif kullanıcılar ile yarışarak oldukça kaliteli zamanlar geçirebilir ve keyif veren sohbetler ederek  kendinize ödül vermiş olursunuz.

Zonguldak, Türkiye’nin ili. Karadeniz kıyısında bulunan il, özellikle limanıyla Türkiye’nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

Karadeniz kıyılarından başlayan il toprakları, kuzeyden Karadeniz, kuzeydoğudan Bartın, doğudan ve güneydoğudan Karabük, güneyden Bolu, batıdan ve güneybatıdan Düzce illeri ile çevrilidir.

İlimizin İlçeleri; Merkez İlçe, Kdz. Ereğli, Çaycuma, Devrek, Alaplı, Gökçebey, Kilimli, Kozlu’dur.

ilimizin nüfusu 596.053’tür.

 

Zonguldak Sohbet Sitesi

Zonguldak Sohbet Sitesi

 

Zonguldak Sohbet Odaları

Şehrimizin ekonomisi büyük ölçüde madenciliğe ve sanayiye dayanmasına rağmen, nüfusun yarısı tarım sektöründe (tarım, ormancılık, avcılık ve hayvancılıkta) çalışır. Ormanlar geniş bir bölgeyi kaplamasına rağmen ekili alan azdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, yulaf, mısır, bakla ve fasulyedir.

Zonguldak, doğal güzellikler açısından oldukça zengin bir ildir. Karadeniz kıyısı boyunca uzanan koyları, kumsalları, her biri ayrı bir doğa harikası olan mağaraları, dört mevsim yeşil kalabilen bitki örtüsü ve orman içi dinlenme alanları, turizm anlamında değerlendirilebilecek doğal kaynaklardır. Doğuda Saz köy’ den, batıda Akçakoca’ ya kadar uzanan 80 kilometrelik kıyı şeridinde yer alan, pek çok doğal plaj ve kumsal yöre halkının yaz aylarında günübirlik kullandığı belli başlı mekanlardır.

Zonguldak’ın En Meşhur Çorbaları, Yemekleri ve Tatlıları; Uğmaç Çorbası, Mancar Sarması, Malay,  Bayram Tiridi, Beyaz Baklava ve Kabuklu Fasulye’dir.

Kaliteli Zonguldak Sohbet Sitesi

Seviyeli Sohbet Sitesine bağlandığınız andan itibaren kendinize yakışır şekilde davranışlarda bulunursanız , aktif kullanıcılarımız sizinle Sohbet etmek isterler ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kaliteli Sohbet Odaları adı altında faaliyetlerimiz çok çeşitli ve yönlü olarak en iyi hizmeti sizlere verebilmenin çabası içindeyiz. Sohbet odalarında yalnızca  sohbet hizmeti değil bunların yanında ilgi çekici genel kültür ve bilgi seviyenizi arttıracak özellikler, eğlenceli oyunlarımız Sohbet odalarımız da mevcuttur.

 

ZonguLdak Sohbet OdaLarı KeyifLi SohbetLer DiLer

 

Zonguldak Sohbet Sitesi

Zonguldak Sohbet Sitesi

Yorumlar

error: Content is protected !!